Lecat Mix Nedir?

LECAT-mix, genleştirilmiş kil bilyesi esaslı, temel besin ve organik maddeler ile takviye edilmiş yetiştirme ortamıdır.

LECAT-mix, yetiştirmek istediğiniz bitki köklerinin yapısına ve ihtiyacına uygun olan besin takviyesi oranına göre çeşitlendirilmiş, Sukulent ve Kaktüs, Saksıda Tarım ve Süs Bitkileri olarak 3 ayrı grupta toplanmıştır.

LECAT-mix’in yalın haldeki LECAT yetiştirme ortamından farkı, bitki köklerine göre LECAT boyutlarının harmanlanması ve yetiştirilmek istenen bitkilerin ihtiyacı oranında besin takviyesi ile desteklenmesidir.

Bu haliyle LECAT-mix, bitki ve çiçeklerinizin herhangi bir besin takviyesi (sıvı veya katı) ihtiyacı olmaksızın sadece suyu verilerek çok daha çabuk ve canlı bir şekilde gelişmesini sağlar. Bitkinin ihtiyaç duyduğu temel besin elementlerini doğal formda içerir. Bitkinin yaşam ortamını karbon, humik ve organik maddeler ile zenginleştirir. Bitkinin ortama daha rahat ve hızlı biçimde tutunmasını sağlar. Böylece bitki ihtiyaç duyduğu besin maddelerine hızlıca erişir.

LECAT-mix içinde bulunan besin takviyesi, genleştirilmiş kil bilyesinin iç ve dış yapısına uyum sağlayabilecek, insan sağlığına olumsuz bir etkisi olmayacak şekilde özel olarak üretilmiştir.

İçeriğinde mevcut besin takviyesinin kaybedilmemesi için LECAT-mix, yıkamadan saksılara koyulmalıdır. Bitkilerinizi özenle yerleştirdikten sonra can suyunu vererek kolay bir şekilde yetiştirmeye başlamanızı sağlar.

LECAT-mix yetiştirme ortamı olarak bitki ve çiçeklerinize tüm rahatlığı sağlar.

Size kalan sadece su ve sevginizi vermek…

İlginizi Çekebilecek İçeriklerimiz

Aşağıdaki bağlantılardan ilginizi çekebilecek içeriklerimize ulaşabilir, Lecat hakkında daha geniş bilgiye sahip olabilirsiniz.

01

S.S.S

Lecat ile iglili aklınıza takılan sorularınıza buradan ulaşabilirsiniz.

02

Üretim Aşamaları

Lecatın üretim aşamalarını görmek için görsele tıklayın…

03

Sertifika

Dünyanın saygın kurumlarından alınan belgelerimizi görmek için tıklayın….